close
تبلیغات در اینترنت

دانشجويان دانشگاه فرهنگيان خوزستان

دانشجويان دانشگاه فرهنگيان خوزستان
امروز: جمعه 07 اردیبهشت 1397

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در یکسال گذشته برای نخستین‌بار هیچ نیرویی وارد آموزش و پرورش نشد و 25 هزار نیروی انسانی نیز بازنشسته شدند. با این اقدام یک‌هزار میلیارد و 554 میلیون تومان صرفه‌جویی در زمینه مدیریت نیروی انسانی در آموزش و پرورش صورت گرفت و به حقوق معلمان 20 درصد اضافه شد.
وی با بیان اینکه این تحولات با تفکر سیستمی و هم افزایی میسر می‌شود، بیان داشت: سال آینده سیاست آموزش و پرورش سیاست انقباضی خواهد بود، سیاست وزیر نیز این است که جمعیت معلمان در 800 هزار نفر برسد به این شکل که 80 درصد نیروی آموزشی و 20 درصد نیروی اداری باشد و با این روش حقوق 4 تا 5 میلیون تومانی را برای معلمان پیش‌بینی خواهیم کرد.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: در مورد ورود نیروی انسانی به آموزش و پرورش، تنها راه ورود نیرو از مسیر دانشگاه فرهنگیان خواهد بود که این نیروها هم اکنون در حال تحصیل هستند و از سال 95 به وزارت آموزش و پرورش وارد می‌شوند.

وی بیان کرد: تمام ورودی‌های دانشگاه فرهنگیان از امسال در هر رشته و شهری که باشند، باید در همان شهر خود به خدمت مشغول شوند. متوسط ماندگاری نیرو در آموزش و پرورش کمتر از سه سال است که این روش باید اصلاح شود. یکی از آسیب‌های آموزش و پرورش، نقل و انتقالات است اگر تفکر علمی در این بخش حاکم نباشد، ساختار را نیز شکننده می‌کند.

یعنی واقعا حقوق معلما 4 تا 5 میلیون میشه؟؟؟ اصلا داریم ؟؟؟؟نويسنده : ادمین فعلی | تاريخ : دوشنبه 20 بهمن 1393 | بازديد ها : 851 بار