close
تبلیغات در اینترنت

دانشجويان دانشگاه فرهنگيان خوزستان

دانشجويان دانشگاه فرهنگيان خوزستان
امروز: پنجشنبه 02 فروردین 1397

اولین نشست تخصصی بررسی طرح تسهیل امر ازدواج دانشجویی به ریاست دکتر حسینی، معاون دانشجویی و حجت الاسلام و المسلمین دادگر، مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان و با حضور مدیران کل معاونت دانشجویی، نماینده معاونت فرهنگی و معاونان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در سالن شهید مطهری دانشگاه فرهنگیان، برگزار شد.
دکتر حسینی ضمن اشاره به شرایط خاص دانشگاه فرهنگیان، گستردگی آن در سراسر کشور و نیز دارا بودن  شرایط ویژه دانشجو­معلمان به سبب جایگاه شغلی و منزلت اجتماعی در جامعه  گفت:  باید تمام تلاش مان را برای هدایت، برنامه ریزی و بستر سازی  مناسب فرهنگی در خصوص ازدواج دانشجویی به کارگیریم که این امر با مساعدت­ و حمایت­ های دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و محوریت مراکز مشاوره دانشجویی در پردیس­ ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور، امکان پذیر است.
در ادامه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین دادگر نیز، ضمن تشکر و قدردانی از اهتمام معاونت دانشجویی به ویژه حوزه مشاوره و راهنمایی، نسبت به امر ازدواج دانشجویی گفت: امیدواریم این جلسات بتواند برکات خوبی برای پاسخگویی به بخشی از مطالبات و نیاز­های دانشجو معلمان داشته باشد.
وی، ضمن اشاره به سفارش  وزیر محترم آموزش و پرورش و نیز ریاست دانشگاه نسبت به این امر، آمادگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را برای هر گونه همکاری و همفکری در این زمینه اعلام داشت.
همچنین، در ادامه نشست سایر اعضاء به بیان دیدگاه ­های خود پرداختند و تصمیماتی در خصوص  اجرای آزمایشی نرم افزار طرح همسر گزینی در دو پردیس شهید چمران و نسیبه تهران و نیز برگزاری کارگاه ­های آموزشی مهارت زندگی و سبک زندگی اسلامی در سراسر کشور در آینده  نزدیک اتخاذ شد.نويسنده : مدیر اسبق | تاريخ : پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393 | بازديد ها : 1233 بار